Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTRUMENT OPTIC ULTRA 3600 RIGOL

Număr anunț
DA21374113
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.558,02 RON
Valoare atribuită
34.558,02 RON
Data publicării
03.10.2018 11:33
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.558,02 RON

din 34.558,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.