Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS LEXMARK 60F2H00(602H) TONER BK 10000 pagini MX310/410 RP COMPATIBIL

Număr anunț
DA21680685
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT POIANA CU CASTANI (CUI 17989994)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236 RON
Valoare atribuită
236 RON
Data publicării
07.11.2018 12:55
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236 RON

din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.