Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Rovinieta electronica vehicule categoria E, valabilitate 1zi(TUJ) - CL
- Număr anunț
- DA21919265
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,29 RON
- Valoare atribuită
- 35,23 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 11:44
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35,23 RON
din 35,29 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.