Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb echipamente de retea si calculatore

Număr anunț
DA21916314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BRAZI (CUI 29032671)
Furnizor / câștigător
ADALYSNET SRL (CUI RO15933369)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,71 RON
Valoare atribuită
416,71 RON
Data publicării
03.12.2018 10:19
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,71 RON

din 416,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.