Ofertă acceptată Cumpărare directă

Max Force IC gel, seringa 20 g

Număr anunț
DA21914817
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
828,75 RON
Valoare atribuită
828,75 RON
Data publicării
03.12.2018 09:32
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

828,75 RON

din 828,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.