Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie copertina metalica si balustrada fier forjat
- Număr anunț
- DA21906635
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- E & C BEFCRIS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28276309)
- Cod CPV
- 45262410-8 · Lucrari de asamblare a structurilor metalice pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.285 RON
- Valoare finală
- 3.285 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:37
- Data finalizării
- 03.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.