Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Tichete sociale pentru gradinita
- Număr anunț
- DA21906570
- Autoritate contractantă
- Comuna Socol (Primaria Comunei Socol) (CUI 3227220)
- Furnizor / câștigător
- PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
- Cod CPV
- 79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 13:35
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,01 RON
din 5.250 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 5.249,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.