Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxa Portabila Activa Akai SS022A-X6, USB/SD CARD, Negru [SS022A-X6]
- Număr anunț
- DA21902300
- Autoritate contractantă
- GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”SF. NICOLAE” (CUI 29413196)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:23
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,10 RON
din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro