Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PATISERIE

Număr anunț
DA21254428
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Furnizor / câștigător
DENIS PATIFOOD SRL (CUI RO35317517)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,88 RON
Valoare finală
495,88 RON
Data publicării
19.09.2018 16:15
Data finalizării
28.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.