Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem alarma antiefractie wireless - 25 componente detectie si avertizare
- Număr anunț
- DA21336486
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
- Furnizor / câștigător
- JUMP SRL (CUI 15162035)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.223,53 RON
- Valoare atribuită
- 7.223,53 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 12:48
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.223,53 RON
din 7.223,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro