Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet alimente BRAD SEGAL
- Număr anunț
- DA21675191
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC BRAD SEGAL (CUI 4508754)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,79 RON
- Valoare atribuită
- 967,79 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 09:56
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
967,79 RON
din 967,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro