Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Acer X1123H

Număr anunț
DA21366658
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN (CUI 4941455)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.269 RON
Valoare atribuită
1.269 RON
Data publicării
02.10.2018 15:10
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.269 RON

din 1.269 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.