Ofertă acceptată Cumpărare directă

Presa manuala pentru latirea tevilor 7pcs Yato

Număr anunț
DA21329974
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
Cod CPV
31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,60 RON
Valoare atribuită
63,60 RON
Data publicării
28.09.2018 08:40
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,60 RON

din 63,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.