Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE SI ACCESORII UTILAJE AGRICOLE
- Număr anunț
- DA21327014
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT-SALVASPEO DAMBOVITA (CUI 27147241)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532,35 RON
- Valoare atribuită
- 532,35 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 15:02
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
532,35 RON
din 532,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro