Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspectie si testare tehnica centralelor termice cu puterea intre 41-100kw

Număr anunț
DA21925544
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOGHIS (CUI 21638401)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT CĂLIN SRL (CUI RO22725794)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280 RON
Valoare atribuită
280 RON
Data publicării
03.12.2018 14:42
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 18:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280 RON

din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.