Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONVERTOR DE REDUCTIE PENTRU TROCAR AESCULAP CU DIAMETRU 10MM SI 5MM, EJ640P AE
- Număr anunț
- DA21310575
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,20 RON
- Valoare atribuită
- 274,20 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 13:22
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
274,20 RON
din 274,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro