Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica

Număr anunț
DA21668256
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. (CUI RO31322537)
Cod CPV
71336000-2 · Servicii de asistenta in inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.850 RON
Valoare atribuită
20.850 RON
Data publicării
06.11.2018 13:50
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.850 RON

din 20.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.