Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat

pachet hartie igienica,prosip zz verde,sapun lichid,rola hartie

Număr anunț
DA21918548
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,64 RON
Valoare atribuită
251,64 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
03.12.2018 11:25
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,64 RON

din 257,64 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 6 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.