Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii

Număr anunț
DA21376491
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PÂRTESTII DE SUS (CUI 14110550)
Furnizor / câștigător
ALFA MED STOLERU SRL (CUI 24730703)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175 RON
Valoare atribuită
1.175 RON
Data publicării
03.10.2018 13:02
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175 RON

din 1.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.