Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI MOBIL SUPER 10W-40 2000 X 1 1L
- Număr anunț
- DA21917400
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr 1 Suhurlui (CUI 24782591)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.975,78 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:51
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.975,78 RON
din 1.975,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro