Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRAMADOL INJ 50MG/ML 5FI X 1ML (TRAMADOLUM)
- Număr anunț
- DA21917175
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.270 RON
- Valoare atribuită
- 6.491,02 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:44
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.491,02 RON
din 6.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro