Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci hartie natur 40x67cm,50x87cm, plic burduf kraft /maro siliconic 250x 353
- Număr anunț
- DA21326403
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL JUDETEAN DE POLITIE BRAILA (CUI 4343265)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792 RON
- Valoare atribuită
- 822 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 14:39
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
822 RON
din 792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro