Ofertă acceptată Cumpărare directă

birotica

Număr anunț
DA21325577
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
MERRYO LIB S.R.L. (CUI 39354089)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,82 RON
Valoare atribuită
655,82 RON
Data publicării
27.09.2018 14:09
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,82 RON

din 655,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.