Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLANURI TOPOGRAFICE IN VEDEREA BRASAMENTELOR DE GAZ PENTRU COM. TIMISESTI, JUD. NEAMT

Număr anunț
DA21324143
Autoritate contractantă
COMUNA TIMISESTI (CUI 2614252)
Furnizor / câștigător
MIROCAD TOP SRL (CUI 28658970)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
27.09.2018 13:17
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.