Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa sudata 8mm 2000x6000mm

Număr anunț
DA21913595
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,98 RON
Valoare atribuită
257,98 RON
Data publicării
03.12.2018 08:35
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,98 RON

din 257,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.