Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop monorola OTI Practico, celuloza, 2 str., 355 foi
- Număr anunț
- DA21913442
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 08:25
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro