Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de Masa
- Număr anunț
- DA21900836
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
- Furnizor / câștigător
- COANDI SRL (CUI RO1688146)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.750 RON
- Valoare finală
- 7.750 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:40
- Data finalizării
- 03.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.