Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set cartuse Lexmark 100XL - 4 culori
- Număr anunț
- DA21329875
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- TOP REFILL S.R.L. (CUI RO26694410)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128 RON
- Valoare atribuită
- 128 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 08:34
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
128 RON
din 128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro