Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adagin,paracetamol,No-Spa,furazolidon,triferment,,colebil,oxymed,somnus passiflora,bisacodil,supozit
- Număr anunț
- DA21673783
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- GRUPPO FLORIDO SRL (CUI RO26561228)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.034,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.034,67 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 09:01
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.034,67 RON
din 1.034,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro