Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA PLOTTER HP Bright White Inkjet Paper 4.7 mil , 90 g/m² (24 lbs) , 914 mm x 45.7 m

Număr anunț
DA21925167
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.543,65 RON
Valoare atribuită
1.543,65 RON
Data publicării
03.12.2018 14:31
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.543,65 RON

din 1.543,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.