Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane 23 locuri

Număr anunț
DA21680074
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC TARAS SEVCENKO (CUI 15877862)
Furnizor / câștigător
GRUP ADM TUR S.R.L. (CUI RO22531828)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.284,80 RON
Valoare atribuită
2.284,80 RON
Data publicării
07.11.2018 12:33
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.284,80 RON

din 2.284,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.