Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner original pentru Canon iR2520/2530

Număr anunț
DA21917737
Autoritate contractantă
SCOAL GIMNAZIALA "GEORGE VASLAN (CUI 14077810)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,02 RON
Valoare atribuită
563,02 RON
Data publicării
03.12.2018 11:02
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,02 RON

din 563,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.