Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparații auto MAI 42926

Număr anunț
DA21328850
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GIURGIU (CUI 11880288)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535,20 RON
Valoare atribuită
1.535,20 RON
Data publicării
27.09.2018 17:29
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.535,20 RON

din 1.535,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.