Ofertă acceptată Cumpărare directă

GENERATOR CU SUDURA 230V 7.0KVA HONDA GX390 26 L AC

Număr anunț
DA21328440
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.560 RON
Valoare atribuită
12.560 RON
Data publicării
27.09.2018 16:10
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.560 RON

din 12.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.