Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1300/6 Cleste nituri pop, Unior
- Număr anunț
- DA21328250
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512200-4 · Clesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,97 RON
- Valoare atribuită
- 76,97 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 15:56
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,97 RON
din 76,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro