Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparare auto MAI 27275, MAI 40118, MAI 25312, MAI 35175

Număr anunț
DA21326685
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GIURGIU (CUI 11880288)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.192,70 RON
Valoare atribuită
3.192,70 RON
Data publicării
27.09.2018 14:50
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.192,70 RON

din 3.192,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.