Ofertă acceptată Cumpărare directă

substante tratare apa

Număr anunț
DA21312294
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
TEHNOCHIM SRL (CUI RO5020688)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.681 RON
Valoare atribuită
5.681 RON
Data publicării
26.09.2018 14:22
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.681 RON

din 5.681 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.