Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAGENTA TONER CARTRIDGE WC7545
- Număr anunț
- DA21905244
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,86 RON
- Valoare atribuită
- 563,86 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:56
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
563,86 RON
din 563,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro