Ofertă acceptată Cumpărare directă

sevicii de proiectare si obtinere avize de principiu

Număr anunț
DA21370934
Autoritate contractantă
COMUNA CURTISOARA (CUI 5139736)
Furnizor / câștigător
ŞUCATĂ I. NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34018355)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.529 RON
Valoare atribuită
5.529 RON
Data publicării
03.10.2018 09:54
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.529 RON

din 5.529 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.