Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Kingston DataTraveler SE9, 32GB, USB 2.0

Număr anunț
DA21920480
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,40 RON
Valoare atribuită
570,40 RON
Data publicării
03.12.2018 12:16
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570,40 RON

din 570,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.