Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat cu kit si montaj inclus anunt ADV1030242

Număr anunț
DA21368669
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.940 RON
Valoare atribuită
5.940 RON
Data publicării
03.10.2018 07:40
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.940 RON

din 5.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.