Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare, instalare si punere in functiune diverse echipamente IT
- Număr anunț
- DA21911404
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.738 RON
- Valoare atribuită
- 125.738 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 17:29
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125.738 RON
din 125.738 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro