Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD+R VERBATIM in CARCASA

Număr anunț
DA21910414
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,75 RON
Valoare atribuită
152,75 RON
Data publicării
29.11.2018 15:54
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,75 RON

din 152,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.