Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA PENTRU ELABORAREA CERERII DE FINANTARE ILUMINAT PUBLIC
- Număr anunț
- DA21291488
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- FERGUS GREEN INVESTMENT SRL (CUI RO16401050)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 09:53
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro