Ofertă acceptată
Cumpărare directă
laptop asus i7-8550u
- Număr anunț
- DA21880384
- Autoritate contractantă
- Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
- Furnizor / câștigător
- SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.774,20 RON
- Valoare atribuită
- 30.670 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 16:16
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.670 RON
din 28.774,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro