Ofertă refuzată Cumpărare directă

Filtre de cafea electrice

Număr anunț
DA21911973
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare finală
1.780 RON
Data publicării
30.11.2018 10:21
Data finalizării
03.12.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.