Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PROTECTIE HARTIE COLAC WC 250 BUC/SET

Număr anunț
DA21330875
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192 RON
Valoare atribuită
1.192 RON
Data publicării
28.09.2018 09:21
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192 RON

din 1.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.