Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE CURATENIE/BIROTICA

Număr anunț
DA21327742
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.17 ION MINULESCU (CUI 29446630)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,49 RON
Valoare atribuită
771,49 RON
Data publicării
27.09.2018 15:31
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,49 RON

din 771,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.