Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de depunere polimeri prin metoda spinning

Număr anunț
DA21326293
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
39132400-0 · Sisteme rotative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.137 RON
Valoare atribuită
38.137 RON
Data publicării
27.09.2018 14:35
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.137 RON

din 38.137 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.