Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,3% sub estimat
Solutie geam CLIN cu pulverizator
- Număr anunț
- DA21323760
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 333,60 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 13:04
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
333,60 RON
din 360 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 26,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.